DARMOWA DOSTAWA powyżej 250 zł

Tkaniny

Tkaniny bawełniane premium

Tkaniny bawełniane mają zdecydowanie więcej zalet niż wad. Bawełna jest materiałem bardzo higroskopijnym (chłonie wilgoć) i odpornym na rozciąganie, a zarazem przyjaznym dla skóry. Wyroby z bawełny bez obaw mogą nosić osoby uczulone i cierpiące na różnorodne alergie, także skórne.

W zależności od realizowanego projektu możemy wybrać tkaniny bawełniane o różnej gramaturze. Podobnie jak dresówka bawełna występuje w postaci tkaniny o niższej i wyższej gramaturze, dzięki czemu jest odpowiednio cieńsza lub grubsza. To sprawia, że z łatwością możemy wybrać tkaninę odpowiadającą naszym potrzebom.

Tkanina bawełniana jest odporna na działanie wysokiej temperatury, w związku z czym może być bez obaw prana i prasowana.

Tkanina bawełniana premium w wyrobach dla dzieci

Tkanina bawełniana to nieodzowny element wielu projektów tekstylnych, które realizujemy z myślą o najmłodszych. Szczególną popularność zyskała wraz z rozpowszechnianiem się mody na styl skandynawski, dzięki której w dziecięcych pokojach zagościły bawełniane tipi, miękkie baseny z piłeczkami, bawełniane pościele, ozdobne poduchy i całe mnóstwo szytych ręcznie przytulanek. Połączenie tkaniny bawełnianej z minky pozwala stworzyć oryginalne pościele, kocyki do wózków i inne akcesoria dla dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi tkaninami bawełnianymi oraz pozostałymi produktami z asortymentu naszego sklepu. W sprzedaży posiadamy praktycznie wszystko, co potrzebne do realizacji różnorodnych projektów krawieckich.

Wyświetlanie 1–18 z 35 wyników